Sháním Android vývojáře pro konverzi iOS aplikace

Jde o aplikaci na výuku angličtiny. Jak vypadá iOS verze je vidět na webu egrammarapps.com nebo na wireframech tady (lze rozkliknout).

wireframy

Všechna data (SQLite databáze a HTML soubory), algoritmy i grafika jsou k dispozici. IOS verzi jsem programoval já.

Na první obrazovce si uživatel vybere téma. Na druhé má možnost dostat se na pravidla (HTML soubor) nebo si vybrat cvičení. Na třetí je zadání a někdy příklad. Poté následují otázky (na telefonu po jedné, na tabletu všechny zaráz). Otázka je buď výběr 1 z n (dvě až tři možnosti) nebo doplnění do textového pole (jedno až dvě). Po dokončení cvičení je vyhodnocení ukazující procentuální skóre (celkové a u některých témat i dílčí) plus správné odpovědi tam, kde uživatel chyboval. Dále je tam obrazovka about s možností sdílení odkazu na Facebook i Twitter a nákupní obrazovka. Aplikace je ke stažení zdarma, umožňuje otestovat část obsahu a další je k dokoupení jako In-App purchases (buď jednotlivé kapitoly, nebo kompletní balíček).

Mimo free verze existuje ještě placená, která má úplně stejný obsah, jen je vše odblokované rovnou. Ta se vytváří parametrizovaným překladem (jiný target v Xcode názvosloví) z jednoho projektu. Jde o to, aby byly zdrojáky jen jedny kvůli udržovatelnosti.

Ideální kandidát je programátor na volné noze. Nejlépe z Olomouce, ale není to podstatné. Měl by mít nějakou hotovou aplikaci za sebou.

Nejde o klasický projekt typu včera bylo pozdě, ale samozřejmě čím dřív to bude hotové, tím líp.

Napište mi e-mail.